#2 Symbio+ kemp techniky RACE

Novinka

#2 Symbio+ kemp techniky RACE

12/06/2017 Zpět na seznam novinek

#2 Symbio+ kemp techniky RACE – Kříše 9. – 11.6. 2017

Kemp RACE, připravený pro pokročilé a aktivní závodníky, se vydařil skvěle a opět posunul hranice u každého ze zúčastněných.

Kemp proběhl ve stejné lokalitě, jako kemp první, a zároveň i všechny zbývající. Trenér Lampík si vzal všechny do parády, a i přesto, že dorazila posádka zkušených závodníků, bylo na čem pracovat.

Jak takový kemp RACE vypadá? Čtyři postupně  na sebe navazující lekce vás dovedou od samotného slalomu, až po jízdu na zadním kole, či průjezd kamenitou sekcí, nebo náročným kořenovým sjezdem.

Připraveny jsou vždy 4 lekce:

Plenky - rovnováha - balanc, koordinace. 

Trial - rovnováha, stabilita přímo v terénu, přesun těžiště, předvídání, čtení stopy.

Tarzan - náročnější překážky v terénu, jízda na šikmém svahu, kořenové - kamenité sekce, jízda do prudkého stoupání, klopenky

Olymp - opakování, funny race, pump-track, downhill, dynamika, závodní cvičení ( starty, nájezd do terénu)

Trenér Lampík: Byla to bomba! Těšil jsem se na celou sestavu účastníků, neboť se už vídáme v týmu nějaký ten pátek a mám přehled o jejich kondici a schopnostech. Třešničkou na dortu byla účast samotného BOSSE  Symbia – Mirka Zavřela. Lekce PLENKY vždy prověří, kde se dělají počáteční chyby. Je to něco jako vstupní prohlídka u doktora. Ano...nějaké injekce jsem rozdal, ale účinné. Skupina RACE neměla problém se rychle adaptovat na všechna cvičení, i přesto, že to někdy stálo krkolomné pády a odřená kolena – o tom jsou horská kola. Jak to vypadalo v neděli? Hranice strachu byla u všech o pár pater výše a celé to zastřešila jistota komfortního ovládání horského kola i v extrémním terénu. Symbiáci, moc díky za účast J

A moc díky Jakubovi Minkovi za foto a video servis. Brzy se těšte i na video z kempu!

Další kemp bude probíhat na konci července a to od středy do pátku. Konkrétně  26. – 28.7.2017; kemp bude mixem HOBBY a RACE. Bude plynule navazovat na KPŽ Zadov, kam je to jen 1,5 hodiny jízdy z místa kempu.

Tak se nebojte a pojďte do toho i vy! 

#SYMBIOKEMP   #POSUNSVEHRANICE #LAMPIK