3. místo Stoška uzavřelo sezónu 2018

Novinka

01/10/2018 Zpět na seznam novinek

Sezóna 2018 se jistým krokem uchýlila ke svému závěru. Kolo pro život se ještě naposledy zastavilo na zcela novém místě a to na letišti Hradčany v Ralsku. Právě tady se mělo rozhodnout i o celkových výsledcích v největší průběžné soutěži jednotlivců v závodech na horských kolech pořádané v České republice (i když ve většině kategorií bylo o pořadí véceméně jasno).

Na startu nechyběla kompletní sestava našeho elitního týmu a vidět jsme byli více než dost. Martin Stošek si k závěru sezóny dojel pro celkové 3. místo, když ve spurtu prohrál s vítězem Pavlem Boudným (ČS - Accolade) a Jaroslavem Kulhavým (Specialized Racing).

Lukáš Kobes skončil 8.celkově (2. v M17-22 let). Do TOP10 se ještě těsně vešel Honza Beneš, který zvítězil v kategorii M23-29.

Václav Doležal dojel 12. celkově (4. v M17-22 let), Jakub Šulc 19. (7. v M17-22). Viktor Stošek dokončil závod jako 24. (4. v M23-29).

Do TOP 100 se tentokrát umístilo více hobby závodníků:
Daniel Hovorka 42. celkově (13. v M17-22)

11. celkově (2. v Z17-22)
Helena Kristková 13. celkově (2. v Z40-49)

Na krátké trase C se na 6. místě celkově umístila Aneta Hovorková (2. v kadetkách 14-16 let).