#3 Symbio+ kemp techniky

Novinka

#3 Symbio+ kemp techniky

02/08/2017 Zpět na seznam novinek

#3 Symbio+ kemp techniky 26. - 28.7.2017 Kříše

Již třetí Symbio+ kemp techniky který je za námi, proběhl ve spojení se závodem KPŽ Zadov. Plná kapacita účastníků se setkala s jednou bouřkou, jinak panovalo příjemné počasí. Zaměření RACE bylo využito do puntíku, neboť všichni se vezou v závodním kolotoči seriálu Kolo pro život.

Dobře načasovaného termínu v týdnu využili hlavně bikeři od Olomouce, kterých byla většina. Ti si tak střihli od středy do pátku kempík na Plzeňsku a v sobotu ráno se jen přehoupli na Šumavu.Kempík probíhal ve stejném stylu, jako ty předchozí a to klasicky pod taktovkou trenéra Lampíka, který má už zaběhlou školu výuky, která platí na každého.

Připraveny jsou vždy 4 lekce:

Plenky - rovnováha - balanc, koordinace. 

Trial - rovnováha, stabilita přímo v terénu, přesun těžiště, předvídání, čtení stopy.

Tarzan - náročnější překážky v terénu, jízda na šikmém svahu, kořenové - kamenité sekce, jízda do prudkého stoupání, klopenky

Olymp - opakování, funny race, pump-track, downhill, dynamika, závodní cvičení ( starty, nájezd do terénu)

 

Lampík: Bylo to super! Dobře naladěná partička – Olomoucká buňka, byla velmi bojovná a stále naladěná pozitivní energií. Je vidět, že kapitán buňky Petr Slavíček to tam v ,,Olomoooci ‘‘vede na výbornou. Sehranost skupiny jen potvrdila správnou funkčnost projektu BUŇKY a bylo vidět, že mají už něco společně za sebou, a hlavně fungují jako celek!

Pár dešťových přeháněk nám udělalo terén občas náročnější, ale všichni to zvládli na výbornou, včetně poslední lekce Olymp.

Pochvala patří opravdu každému, byla vidět snaha, bojovnost a potvrdilo to jen fakt, že jsou hlavou závodníci a chtějí se posunout dál!

Chtěl bych vyzdvihnout šikovného Štěpána Tindela, který jako mlaďas držel bez problémů krok se staršími.

Dále Terezku Prachařovou, která na půlroční premiéru na kole vůbec (!), předvedla obrovskou odvahu a pustila se do věcí, na které jiní potřebují mnohem více času.

A závěrem také Martinu Macháčovou, která projevila svůj talent techniky. Vše jezdila velmi rychle, ale zároveň na jistotu a vždy to měla pod kontrolou. Do extrémních pasáží se vrhala jako první a opakovaně své jízdy stále vyšperkovávala k dokonalosti.

Dalším kempem v pořadí bude 4. Symbio+ kemp MIX hobby/race a to na konci prázdnin opět v týdnu s propojením závodu KPŽ Plzeň.