#4 Symbio+ kemp techniky

Novinka

#4 Symbio+ kemp techniky

06/09/2017 Zpět na seznam novinek

 #4 Symbio+ kemp techniky 30.8. - 1.9. 2017 Farma Dvorec, Újezd u sv. Kříže

S prázdninami jsme se rozloučili ve velkém stylu – 4. kempem techniky, Plzeňskou 50 KPŽ a XC Stupno.Týdenní kemp se opět osvědčil, neboť 90% zúčastněných si pobyt prodloužili až do soboty, kdy přesun na KPŽ trval jen 20 minut a ti, co mají rádi výzvy, tak se zdrželi až do neděle na Stupenské XC-čko, které bylo součástí tréninku každého kempu.

Kemp proběhl opět bez vážnějších zranění, jen se muselo lehce pracovat se změnami počasí, ale ani to neodradilo k celkové spojenosti všech riderů.  

Připraveny jsou vždy 4 lekce:

Plenky - rovnováha - balanc, koordinace. 

Trial - rovnováha, stabilita přímo v terénu, přesun těžiště, předvídání, čtení stopy.

Tarzan - náročnější překážky v terénu, jízda na šikmém svahu, kořenové - kamenité sekce, jízda do prudkého stoupání, klopenky

Olymp - opakování, funny race, pump-track, downhill, dynamika, závodní cvičení ( starty, nájezd do terénu)

Lampík: Tak jsme suprově uzavřeli prázdniny. Tentokrát jsme změnili zázemí, kdy jsme byli v krásné Farmě Dvorec – nový domácí penzion se super jídlem :) Opět chválím všechny za obrovský posun, je krásné se po dvou dnech podívat na člověka, jak to pouští po prudké stěně propletené kořeny i přesto, že vám při příjezdu tvrdil, že to nedá. Dále oceňuji psychickou houževnatost kolektivu, jelikož počasí nám úplně nepřálo, občasné zmoknutí a následné čekání, až se mrak vyprší a my budeme moci vyrazit na trénink, na pozitivní náladě určitě nepřidá, ale ani to nás neodradilo a zmákli jsme to suprově. Ještě jednou díky všem, bylo to fajnové :)

Momentálně nás už čeká poslední kemp a to 15. - 17.9., kde je stále volných 5 míst.