Fója vítězem Cannondale Kamenického MTB maratonu

Novinka

Fója vítězem Cannondale Kamenického MTB maratonu

28/06/2015 Zpět na seznam novinek

Dalšího vítězství pro Symbio dnes dosáhl Honza Fojtík, když vyhrál CANNONDALE Juris Real Kamenický MTB maraton v samém srdci Vysočiny. Dovozce kol a cyklistických doplňků a náš sponzor- firma Aspire Sports, s.r.o., byla jedním z partnerů tohoto maratonu a tím pádem jsme v tomto závodě rozhodně nemohli chybět. Na startu se objevila řada favoritů- Jan Škarnitzl, Martin Stošek (oba Sram Mitas Trek), Marek Rauchfuss (Kellys Bikeranch) a další, ale velkým adeptem na vítězství byl Honza Fojtík. Kromě Fóji se na start postavil i Jakub Minka, David Andrle, Ondřej Paur, David Soukup a další Symbiáci.

Honza Fojtík úspěšně bojoval na samém čele závodu. Svoji vzrůstající formu potvrdil úspěšným odjetím v jednom z kopců- tím za sebou nechal všechny své soupeře a do cíle dojel s velkým náskokem jako vítěz. Kromě horského kola Cannondale si domů odvezl i putovní pohár tohoto maratonu.

Druhou skupinu tvořili Kuba s Andym, kteří celý závod spolupracovali na udržení náskoku a v jednu chvíli dokonce bojovali o 4.místo celkově. Kousek před cílem je dojel Lampík, který se po horší první polovině závodu probojovával kupředu a do cíle dojížděli společně- Kuba 5., Andy 6. a Lampík 7.

Další umístění Symbiáků:
Vít Papež 11.celkově (8.v MH)
David Soukup 16.celkově (1.v M3)
Michal Zápotocký 28.celkově (15.v MH)
Daniel Drinka 39.celkově (18.v MH)
Aleš Pokorný 51.celkově (20.v MH)
David Kouklík 73.celkově (25.v MH)

V ženách zvítězila Helena Kristková ve své kategorii Z2.

Výsledky: ZDE

Gratulujeme k výsledkům a děkujeme za reprezentaci týmu.