KPŽ Vrchlabí- Špindl Tour

Novinka

29/06/2015 Zpět na seznam novinek

KPŽ - Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO

V sobotu 27. června se odehrál další, v pořadí již sedmý, závod série Kola pro život, tentokrát ve Vrchlabí. Profilově se jednalo o náročnou trať o délce 50km s  převýšením 1801 m. Počasí nám zde ale tentokrát přálo a zapršelo až po dojetí závodu.

Z našeho Symbio+ teamu se závodu zúčastnili převážně závodníci  Race teamu. Z důvodu účasti elitních závodníků na MS v Itálii a také Kamenického MTB maratonu, byly naše barvy ve značném oslabení. I přes tento nedostatek jsme si dojeli pro slušné výsledky a někteří i pro pódiová umístění.

Hlavní závod 50km:
Jan Novota: 14. celkově (3. v M30-39)
Jakub Mokrý: 16. celkově (5.v M23-29).
Petr Křížák: 39. celkově (1.v M50-59)
Milan Hlavatý: 70. celkově (10.v M40-49)
Radim Hlůžek: 71. celkově(18.v M23-29)
Jaroslav Karas 74.celkově (23.v M30-39)
František Kadleček: 79. celkově (12. v M40-49)
Jan Šusta :92. celkově (25. v M30-39)

V ženách na trati 50km:
Irena Syrovátková: 7. celkově (4. v Z30-39)
Michaela Miková: 13. celkově (2. v Z40-49)

Na krátké trati 35 km se blýsknul Martin Klein, který si dojel pro 3. místo ve své kategorii (M23-39), 14. celkově.

Děkujeme všem za reprezentaci týmu a gratulujeme k dosaženým výsledkům. Děkujeme i našim sponzorům.