Martin 8. na ČP XCO v Praze, Kobi 13.

Novinka

Martin 8. na ČP XCO v Praze, Kobi 13.

23/04/2018 Zpět na seznam novinek

Druhým závodem právě uplynulého víkendu byl nedělní Český pohár XCO v Praze – Řepích. Na startu se sešla velmi kvalitní konkurence včetně Jaroslava Kulhavého (Specialized Racing), Jana Škarnitzla (Mitas Trek) nebo Ondřeje Cinka (Primaflor Mondraker Rotor Team). Na nepříliš technické prašné trati se už od startu jelo vysoké tempo a startovní pole se začalo natahovat. 8 rychlých okruhů slibovalo napínavý závod od začátku až do konce. 

Martin Stošek se od startu pohyboval na hranici první desítky. Podle svých slov se začal rozjíždět kolem 3-4 kola a to je také vidět na postupném posunu pořadím nahoru. Ve 4. kole už se pohyboval kolem 8.místa, které si udržel až do cíle (6. v mužích ELITE a 6. z Čechů).

Lukáš Kobes se ještě v prvním kole pohyboval kolem skvělého 5.místa. Bohužel se svojí chybou v technické sekci poroučel k zemi a propadl se za první desítku. Několik dalších kol pak jezdil kolem 14.místa. Od 5. kola se jeho časy kol začaly prodlužovat a do cíle dojel na 13.místě celkově (6. v U23).

V kategorii juniorek startovala i naše Adéla Fuksová. Svůj první pohárový závod XCO dokončila na 15.místě.

Děkujeme našim partnerům: CE.Energy, Bianchi, Cyklo Best, PowerBar, Sportful, ID Sport, s.r.o.

Výsledky ZDE.

Foto: Jaroslav Svoboda (JSphoto.cz), Pavel Kopecký


Fotogalerie zde: http://www.symbiopluscycling.cz/fotogalerie/801-1-cp-xco-praha-repy