Ondřej Lampík Paur zhodnotil průběh sezóny

Novinka

Ondřej Lampík Paur zhodnotil průběh sezóny

24/06/2015 Zpět na seznam novinek

Dalším, kdo zhodnotil sezonu a nastínil plány do její druhé poloviny, byl Ondřej Lampík Paur. Doporučuji dočíst až do konce, Lampík opět potvrdil roli prvotřídního baviče:

Jak hodnotíš dosavadní průběh sezony, jsi spokojený?

"S dosavadním průběhem sezony nejsem spokojený, přípravu jsem měl velmi kvalitní (Mallorské granáty, bomby, kulomet, Toskánské rozbušky), avšak bohužel každý měsíc jsem se potýkal se zdravotními či jinými problémy. Nejdříve v březnu a dubnu chřipka (vždy 2 týdny výpadek), v Jestřebkách jsem měl průjem, kdy jsem nedokončil a týden na to jsme s Andym bloudili na Ještědu- takový orienťák (diskvalifikace). Spokojený jsem tak se dvěma závodama, což je málo na to, že už je červen."

Jaké máš další cíle v této sezoně- jak se na ně budeš připravovat?
"Ted jsem byl velice spokojený se svým závodním projevem na ČP XC v Peci, kde to proběhlo, tak jak má být. Věřím, že už se to prolomilo a půjde to nahoru, komplikace a průšvihy jsem si už snad vybral...cíle přímo vytyčené nemám, jelikož jsou za sebou stále stejně hodnotné závody. Nějaký prostor na doplnění tréninku vystřílím na Křivoklátsku, pokusím se vybrat nějaké KOMy :D, popřípadě bych si zajel na Šumavu a zbláznil Vastlíka na kvalitní kopcovité švihy."
Jak hodnotíš fungování týmu a atmosféru v něm?
"S teamem jsem velice spokojený, jsem HAPPY, za to že můžu sedlat zrovna Scalpela, líbí se mi zázemí na závodech a spousta skvělích lidí kolem teamu,CRAZY uvolněná atmosféra, hlavně samotní granátníci závodníci,kde odhaluji u některých jedinců stejné KAPACITNÍ krevní buňky, které proudí i ve mě, takže STRONGER TEAM TMELING, je na místě! :) Do budoucna bych si přál v  teamu určitě zůstat!"
Využíváš některé produkty od našich sponzorů? Co na ně říkáš?
"USN - jsem štastný za podporu od našich Hostivických mafiánů Pavko a Johny Čechů! :D, kteří nám dodávají tu nejnadupanější naftu v podobě závodního paliva Cytopower HP, dále kvalitní BCAA a WOOMA energy gely. Ozkoušel jsem už spoustu dalších produktů a vytříbil jsem si svoje náboje, které mi sedí! :) Něco bylo až příliš-ležel jsem vystřelenej jak brok po závodě v posteli a přesto jsem datloval do stropu a nemohl usnout dlouho do noci. Stihl jsem už spoustu produktů doporučit svým známým, kamarádům a pozoroval jsem zlepšení a kladné ohlasy! USN mě už mnohokrát utvrdilo v tom, jak je kvalitní a propracované, nedám na něj dopustit-máme zdroje ze správné benzínky! :D
 
Scalpel bike? To je prostě můj mazel, úžasný propracovaný stroj, který vyžehlí i ten nejkořenitější terén.Posunul mé hranice v technice zase o kus dál - kluci ze závodů jsou si toho určitě vědomi, když jim dávám před každým sjezdem nashledanou :) Hlavně jsem konečně sednul na Fulla a je to bombovka!
 
COLLM - Ještě bych chtěl poděkovat paní Hoškové za produkty od Collmu, hlavně kompresní návleky, které jsou se mnou při cestách na závody, během odpočinku, při náročnějších -postávacích- aktivitách, prostě se podílí na kvalitnější regeneraci a po sundání mám nožky, jak dráty do betonu - takže to má i vliv na psychiku :D"
Hodně štěstí do dalších závodů!