První zlato pro Symbio v nové sezoně

Novinka

29/03/2015 Zpět na seznam novinek

Biková sezona v Česku začala již minulým víkendem Pražským MTB pohárem, avšak naši závodníci se vydali závodit až tento víkend.

Dnes se jel v Hrušovanech nad Jevišovkou na jihu Moravy MTB maraton Primavera Bike. Tohoto závodu na 55 kilometrů se zúčastnil Fója a získal pro Symbio první letošní zlatou placku. Závod rozhodl spolu se svým bráchou Ondrou Fojtíkem prakticky po 10 kilometrech závodu, kdy společně nastoupili a jeli ve dvou průměrem 36,4 až do cíle. Ve spurtu byl rychlejší právě Honza. Záznam ze stravy od Fóji!

A včera se začalo závodit také v plzeňském kraji. Tamější Plzeňská amatérská liga přivítala závodníky na svém prvním závodě letošní sezóny. Tím byla časovka na horských kolech Dýšina Golf Open Bike Race 2015. I zde jsme měli své zastoupení- v kategorii M30-39 let obsadil Lukáš Pitel 2.místo a stejného umístění dosáhl i Jan Jenšík v kategorii M20-29 let. Výsledky ZDE.

Posledním závodem víkendu, kterého se náš závodník zúčastnili, byla tradiční jarní biková klasika kategorie C1 v rakouském Langenlois. Náš tým reprezentoval Lampík. Po zdravotních problémech z předchozího týdne přetrvávajících v menší míře až do nedělního závodu obsadil 51.místo. Výsledky ZDE

Gratulace všem za dosažená umístění a díky našim sponzorům: iCarroteuro.comR01 energieUSN CZAspire Sports (Cannondale CZ), BikeclinicObchodní dům PetrklíčAuto JarovLawi Sport

Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku, Instagramu a Youtube. A pokud se Vám na Facebooku nezobrazují všechny aktuality, najeďte v pravém dolním rohu na úvodní fotce na tlačítko "To se mi líbí" a z možností zvolte "Dostávat upozornění". Více naleznete ZDE. Jedině tak Vám nic neunikne.