Soustředění v Andalucii Symbio+ Cycling

Novinka

Soustředění v Andalucii Symbio+ Cycling

23/03/2015 Zpět na seznam novinek

Do prosluněné Andalucie zamířili trénovat nejen naši elitní jezdci, ale také závodníci z řad Race teamu a ligy Symbio+1. Ti do jižního Španělska dorazili 7. března. Race team zde trénoval 2 týdny, ostatní vždy po týdnu.

Tréninková parta ve složení Mirek Zavřel, Irena Syrovátková, Helena Kristková, Jakub Mokrý, Miloš Szábo, Milan Hlavatý a Jirka Holan si soustředění naplno užili a trénovali na plné obrátky. Místa, které navštívili, již znáte předchozího reportu od Elite ligy, tudíž již trasy není třeba dopodrobna komentovat.

Tréninky byly zaměřeny spíše na sílu v kopcích, jelikož zde jiný terén ani není. Téměř vždy se nastoupalo přes 2000 metrů. První týden Symbiákům přálo počasí, které dosahovalo až k 30 stupňům. Druhý týden se bohužel ochladilo a z tréninků se často vraceli za doprovodu deště. 

Všichni si odvezli domů v nohách kvalitně najeté kilometry v kopcích, které se určitě na závodech projeví s dobrým znaménkem. 

Některé z nás čeká ještě jedno soustředění v Itálii, jiní se již věnují naplno přípravě na první závody, které začínají již v dubnu.

Děkujeme našim sponzorům: iCarroteuro.com, R01 energie, USN CZ, Aspire Sports (Cannondale CZ), Bikeclinic, Obchodní dům Petrklíč, Auto Jarov, Lawi Sport