Staň se Symbiákem i Ty!

Novinka

Staň se Symbiákem i Ty!

10/02/2018 Zpět na seznam novinek

Na začátku prosince jsme spustili registraci do týmu na sezónu 2018. Do 31.května 2018 se tak můžeš stát členem Symbio+ CE.Energy a získat řadu výhod, které ti nabízíme. Mimo jiné budeš ve skvělé partě lidí, kteří jsou stejnými nadšenci do cyklistického sportu, dostaneš výhody, které ti jen tak nikdo nedá a budeš mít možnost trénovat a učit se po boku našich elitních závodníků. 

O nás

Abychom tě seznámili, jsme závodní tým, který se specializuje na seriál závodů horských kol Kolo pro život. Existujeme již řadu let. Na začátku jsme byli pouze malý tým pro zaměstnance firmy, která se dnes jmenuje CE.Energy a zabývá se dodávkou elektrické energie z mobilních zdrojů. Její energie pravidelně zásobuje celé zázemí závodů KPŽ, ale také ty největší koncerty a akce nejen na území České republiky. Díky ní můžeme jako dceřinný tým Symbio+ CE.Energy nabídnout svým členům ojedinělé luxusní zázemí a podmínky. Sport je naším koníčkem, proto se snažíme ulehčit cestu ke sportu hlavně mládeži. Být Symbiákem se ale vyplatí i dávno dospělým. Důkazem je 120 členů, kteří hájili naše barvy v roce 2017. V našich řadách vítáme neprosté začátečníky, víkendové nadšence, pokročilé i elitní závodníky. Dva naši závodníci, Martin Stošek a Lukáš Kobes jsou dnes profesionálové, kteří se vedle závodů KPŽ budou tento rok účastnit hlavně světových a českých pohárů XCO. Každý z řad Symbiáků se ale může svými výsledky posunout až do elitního týmu a zažít tak život profesionála. 

Tak jako to v historii dokázal dnes už bývalý závodník v roli asistenta manažera Jakub Minka nebo současná závodnice elitního týmu Adéla Fuksová.

A co jsme pro tebe nachystali na tento rok?

 • Dostaneš 20% slevu na kola značky Bianchi
 • Také dostaneš 25% slevu na doplňky značky Bianchi (přilby, brýle, rukavice, trička,...)
 • Budeš mít možnost 1x testovat kolo Bianchi buď na vybraných závodech KPŽ nebo v kamenných prodejnách Bianchi
 • Náš partner výživy PowerBar pro tebe připravil 25% slevu na výživové doplňky této značky
 • Oblékají nás jen ti nejlepší a tak pro tebe náš partner, značka Sportful přichystala slevu na oblečení 25%
 • Pokud se s námi zúčastníš březnového soustředění na Mallorce, dostaneš slevu na ubytování v hotelu Viva
 • Můžeš se zúčastnit kempu techniky pod odborným vedením, které je určeno pouze pro členy týmu
 • Mimo tyto výhody budeš ve skvělé partě lidí a můžeš se učit od našich elitních závodníků

Pokud se k nám zaregistruješ, v ceně budeš také mít:

 • Startovné na 10 závodů Kolo pro život
 • Vstup do zázemí týmu na závodech KPŽ
 • Výše zmíněné výhody a slevy
 • 1x sadu závodního oblečení Sportful dle výběru
 • Kšiltovku Symbio+ CE.Energy zdarma
 • Bidon Powerbar zdarma

Symbio zkrátka není jen řadový tým

Symbio se za ty roky stalo již kultem ve světě cyklistiky. Ojedinělý projekt zakladatelky týmu Terezy Tlamsové, který pod svá bedra převzal nynější šéf týmu Miroslav Zavřel tepe svým životem již více než 7 let. Mirek týmu propůjčil své srdce a mimo práci a rodinu mu dává 100% času. Mnoho lidí nechápe, jak může něco takového zvládat, ale je vidět, že pokud je člověk zapálený pro věc, neexistuje překážek. Zatímco kolem nás týmy začínaly a končily, my jsme tu stále. CE.Energy dobře ví, jak nakládat s energií a sporty, které podporuje, jsou především o energii, kterou jim sportovec dává. Naše gro tak spočívá ve spojení těchto energií, ale také o správných lidech na správném místě. Protože lidé tvoří tým. A jsme rádi, že se pod našimi křídly odehrálo již tolik příběhů. 

Pracuješ a kolem se bavíš, studuješ a kolo je pro tebe odreagováním od starostí a povinností nebo jsi zapálený profesionál? Zapiš se i ty do historie Symbia a sdílej s námi svůj příběh. Příští rok budeme pravidelně vybírat příběhy, které k nám dorazí a zveřejníme je na našich sociálních sítích. 

Už teď nás můžeš sledovat na FacebookuInstagramu a YouTubu a být pravidelně informovaný o dění v týmu.